Tvarus
ekologinis
ūkis

Farmer’s circle

Šiuolaikiškas ir atsakingas ūkis “Farmers Circle” įsikūręs gamtos apsuptyje, Radiškio kaime, Ukmergės rajone.

Filosofija, kuria remiamės ūkyje, neapsiriboja tik organiškumu. Tikime, jog tvarumas yra lygus atsakomybei visiems mūsų daromiems veiksmams. Darbas su gamta, o ne prieš ją – yra mūsų veiklos pagrindas.

MŪSŲ PRINCIPAI

Ekologiškas auginimas

Vienas iš pagrindinių mūsų veiklos principų ūkyje – auginti tik ekologišką produkciją.

 Tvarumas

Tikime, jog tvarumas yra lygus atsakomybei visiems mūsų daromiems veiksmams.

IŠVIEN SU GAMTA

Darbas su gamta, o ne prieš ją yra mūsų veiklos pagrindas, kuriuo remiamės kasdien.

“Farmers Circle” yra ne tik ekologiškas ūkis, bet ir originali renginių bei švenčių vieta gamtoje.

Erdvės

Platūs žalių laukų vaizdai su tolumoje besiganančiomis jaučių kaimenėmis ir nepakartojama sezoninės gamtos gastronominė patirtis šiuolaikiniame ekologiškame ūkyje Farmer’s Circle.

Mūsų ūkyje rasite: renginių erdvę “Black Barn”, restoraną “Red brick”, nakvynės vietą “Sleepy Horse”, lauko amfiteatrą bei vietinės produkcijos parduotuvę, o virš jos įsikūrusią susitikimų erdvę “Stone Mill” su erdvia terasa.

Jaukus restoranas šiuolaikiniame raudonų plytų pastate patiks tiems, kurie nori surengti savo šventę paprastoje, bet tuo pačiu prabangioje aplinkoje. Šią patirtį papildo patiekalai, gaminami iš greta esančiose lysvėse augančių daržovių.

Erdvus buvęs svirnas, kuriame sienos neužgožia sezoninės gamtos vaizdų. Greta įrengta atvira grilio erdvė su vaizdu į tvenkinį ir naktį uždegami aukurai padeda kurti žemišką, šiuolaikiško kaimo atmosferą.

Tinkama vieta rengti vestuves, šeimos šventes, įmonių renginius ar net kamerinius koncertus.

Buvęs malūnas, kuriame gaminame Farmer’s Circle prekės ženklo produktus, yra puiki vieta rengti nedideles konferencijas. Medinėje terasoje svečiai galės pasidžiaugti kavos pertraukėlėms su vaizdu į daržovių lysves, tvenkinius ir tolumoje besiganančius galvijus. Užkandžius iš mūsų auginamų daržovių paruoš Farmer’s Circle virėjai.

Farmer’s circle renginiai

Jeigu turite renginio viziją ar idėjų šventės įgyvendinimui – susisiekite su mumis, nes dauguma dalykų yra įmanomi! Mūsų ūkio teritorijoje galite surengti konferenciją, kolegų išvyką į gamtą ar net vestuves.

Apsilankymas ūkyje su pietumis

Apsilankymo po mūsų 600 hektarų “Farmers Circle” ūkį metu, pasimėgaukite diena gamtoje ir sužinokite daugiau apie atsakingą ūkininkavimą. Ekskursiją ves mūsų ūkio vadovas, kuris pristatys skirtingas daržininkystės technikas, o Jūs savo akimis pamatysite, kaip daržovės ir žolelės yra auginamos mūsų daržuose.

Konferencijos

Surenkite konferenciją unikalioje aplinkoje ir taip pabėkite nuo miesto šurmulio bei susitelkite į tai, kas svarbiausia Jūsų komandai. “Farmer’s Circle” konferencijų erdvės, apsuptos 600 hektarų tyros gamtos, pievų, miškų, gyvūnų ir daržų, suteikia galimybes pilnai susitelkti į darbą, o pertraukėlių metu atsipalaiduoti įkvepiančioje atmosferoje.

Iškeiskite ofisą į gamtą arba organizuokite “team building’ą” ūkyje

Mes siūlome Jums ir Jūsų komandai praleisti laiką originaliai ir kokybiškai už Jūsų įprasto ofiso ribų. Mūsų modernus ūkis “Farmer’s Circle” , apsuptas 600 hektarų tyros gamtos ir gyvūnų, sukurs atpalaiduojančią atmosferą, kuri sustiprins ir paskatins komandos kūrybiškumą.

Gamink su šefu

Nesvarbu, ar esate savo jėgomis pasitikintis, bet tik namuose praktikuojantis virėjas, aistringas maisto entuziastas ar visiškas pradedantysis – mūsų šefai ūkyje “Farmer’s Circle” Jus kviečia į interaktyvius mokymus, kurie ne tik edukuos, bet ir įkvėps siekti tobulėjimo aukštumų virtuvėje.

Fire circle

Susiliek su laukine gamta ir įsileisk naujus, ugnies sukuriamus skonius ir potyrius. Tai maisto gamybos ceremonija, kurios metu gaminame sekdami protėvių tradicijas ir pajungiame ugnį ir dūmus į pagalba.

Vestuvės

Susikurkite savo svajonių vestuves unikaliame skandinaviško stiliaus ūkyje “Farmer’s Circle”. Čia Jums pasiūlysime tiek renginių sales, tiek ir galimybes švęsti po atviru dangumi, o visam šventės scenarijui nevaržysime Jūsų vaizduotės.

Norite sužinoti daugiau apie galimybes organizuoti jūsų renginį Farmer’s Circle ūkyje?